Max van den Bout

Gemeenteraad Raadslid PvdA Actief sinds 29 mrt. 2018 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

Geen.

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 29 mrt. 2018 Raadslid PvdA, Gemeenteraad
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, PvdA
  • Actief sinds 08 nov. 2018 Voorzitter, Commissie onderzoek geloofsbrieven
  • Actief sinds 08 nov. 2018 Voorzitter, Commissie klankbordgesprekken burgemeester en raad
  • Actief sinds 08 nov. 2018 Voorzitter, Werkgeverscommissie
  • Actief sinds 31 okt. 2019 Lid, Begeleidingscommissie rekenkamer
  • Actief sinds 12 apr. 2018 Lid, Auditcommissie

2022

  • 17 sep. 2020 - 17 mei 2022 Lid, Werkgroep Duurzaamheid
  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Fractievoorzitter, PvdA
  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Lid, Presidium

2019

  • 12 apr. 2018 - 31 okt. 2019 Lid, Rekenkamercommissie
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens