Liny de Jager-Volker

Naam: Liny de Jager-Volker

Gemeenteraad Raadslid PvdA Actief sinds 05 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

Geen.

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 05 mrt. 2022 Raadslid PvdA, Gemeenteraad
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Fractievoorzitter, PvdA
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Lid, Presidium
  • Actief sinds 17 mei 2022 Lid, Commissie klankbordgesprekken burgemeester en raad
  • Actief sinds 17 mei 2022 Lid, Werkgroep Duurzaamheid

2022

  • 05 mrt. 2022 - 28 mrt. 2022 Raadslid, PvdA
  • 11 nov. 2021 - 05 mrt. 2022 Met ziekteverlof, PvdA

2021

  • 29 mrt. 2018 - 11 nov. 2021 Raadslid PvdA, Gemeenteraad
  • 29 mrt. 2018 - 11 nov. 2021 Raadslid, PvdA
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens